Magazin veselých dětí
80 Kč| Rok vydání: | 1965 |
| Nakladatelství: | SNDK |
| Počet stran: | 390 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | dobrý, flíčky na deskách |
| Další informace: | obsahuje 299 kreseb |

| Rok vydání: | 1965 |
| Nakladatelství: | SNDK |
| Počet stran: | 390 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | dobrý, flíčky na deskách |
| Další informace: | obsahuje 299 kreseb |

| Rok vydání: | 2010 |
| Nakladatelství: | Práh |
| Počet stran: | 226 |
| Vazba: | pevná, lamino |
| stav: | výborný |
| Další informace: | aforismy, citáty, úvahy, verše českých a světových spisovatelů |

| Rok vydání: | 1986 |
| Nakladatelství: | SZN |
| Počet stran: | 352 |
| Vazba: | pevná, lamino |
| stav: | dobrý, běžné opotřebení |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1951 |
| Nakladatelství: | Orbis |
| Počet stran: | 174 |
| Vazba: | brož |
| stav: | nerozřezáno, naražené růžky, zkosená vazba |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1967 |
| Nakladatelství: | Svoboda |
| Počet stran: | 280 |
| Vazba: | pevná bez přebalu |
| stav: | dobrý, běžné opotřebení |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1937 |
| Nakladatelství: | ČGU |
| Počet stran: | 276 |
| Vazba: | převazba |
| stav: | dobrý, mírně ohmatané desky |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1965 |
| Nakladatelství: | NPL |
| Počet stran: | 216 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | dobrý; oděrky a flíčky na přebalu |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1946 |
| Nakladatelství: | V. Škubal |
| Počet stran: | 292 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | dobrý, 3 str. na zač. bloku obyč. tužkou škrtnuty, flíčky, Rossmannova obálka vevázána (odřeninky, viz foto) |
| Další informace: | obálka Z. Rossmann |

| Rok vydání: | 1994 |
| Nakladatelství: | Svoboda |
| Počet stran: | 586 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | výborný |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1976 |
| Nakladatelství: | Odeon |
| Počet stran: | 434 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | dobrý, odřeninky na přebalu |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 2009 |
| Nakladatelství: | Analogon |
| Počet stran: | 232 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | dobrý, jemná omáčknutí, uvnitř razítka knihovny |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1995 |
| Nakladatelství: | Fabula |
| Počet stran: | 304 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | velmi dobrý, uvnitř razítka knihovny |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1951 |
| Nakladatelství: | Práca |
| Počet stran: | 32 |
| Vazba: | brož |
| stav: | dobrý; opotřebení obálky (viz foto) |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 2005 |
| Nakladatelství: | Akropolis |
| Počet stran: | 392 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | výborný |
| Další informace: | bez CD |

| Rok vydání: | 1980 |
| Nakladatelství: | Odeon |
| Počet stran: | 348 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | přebal s odřeními, trochu omšelý (viz foto), listy a vazba výborné, razítka knihovny |
| Další informace: | obálka Jiří Kolář, edice Světová knihovna |

| Rok vydání: | 1999 |
| Nakladatelství: | Votobia |
| Počet stran: | 126 |
| Vazba: | brož |
| stav: | velmi dobrý |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 2005 |
| Nakladatelství: | Petrklíč |
| Počet stran: | 168 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | velmi dobrý |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 2005 |
| Nakladatelství: | Jota |
| Počet stran: | 386 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | výborný |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1996 |
| Nakladatelství: | Votobia |
| Počet stran: | 168 |
| Vazba: | brož |
| stav: | velmi dobrý |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1963 |
| Nakladatelství: | SNDK |
| Počet stran: | 156 |
| Vazba: | pevná, lamino |
| stav: | dobrý; cca 3 cm natřz. u hřbetu, zažloutlé, vyřaz. z knihovny |
| Další informace: | edice KOD |

| Rok vydání: | 1975 |
| Nakladatelství: | Albatros |
| Počet stran: | 144 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | velmi dobrý až výborný |
| Další informace: | úpr. Kamil Lhoták |

| Rok vydání: | 2006 |
| Nakladatelství: | CPress |
| Počet stran: | 132 |
| Vazba: | pevná, lamino |
| stav: | výborný, uvnitř insignie knihovny |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1994 |
| Nakladatelství: | Albatros |
| Počet stran: | 168 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | výborný |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1979 |
| Nakladatelství: | Panorama |
| Počet stran: | nestr. |
| Vazba: | leporelo |
| stav: | dobrý, oděrky |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1976 |
| Nakladatelství: | Mladé letá |
| Počet stran: | nestr. |
| Vazba: | leporelo |
| stav: | velmi dobrý, nepokresleno, nepomačkáno |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1975 |
| Nakladatelství: | Albatros |
| Počet stran: | nestr. |
| Vazba: | leporelo |
| stav: | velmi dobrý, nepokresleno, nepomačkáno |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1972 |
| Nakladatelství: | Melantrich |
| Počet stran: | 370 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | dobrý, oděrky |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1990 |
| Nakladatelství: | Opus |
| Počet stran: | 246 |
| Vazba: | brož |
| stav: | dobrý, obálka se stopami po přeložení |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1947 |
| Nakladatelství: | Vladimír Žikeš |
| Počet stran: | 62 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | velmi dobrý |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1989 |
| Nakladatelství: | Odeon |
| Počet stran: | 280 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | velmi dobrý |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1965 |
| Nakladatelství: | ÚV ČSTV |
| Počet stran: | 51 textu + 60 foto |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | dobrý, oděrky |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1962 |
| Nakladatelství: | Orbis |
| Počet stran: | 340 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | přebal značně opotřeben, vazba a blok perfektní! |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1979 |
| Nakladatelství: | ČS |
| Počet stran: | 264 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | dobrý, opotřebení přebalu (viz foto) |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1967 |
| Nakladatelství: | ČS |
| Počet stran: | 176 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | dvě mírná natrž. přebalu, jinak perfektní |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1969 |
| Nakladatelství: | Melantrich |
| Počet stran: | 204 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | velmi dobrý |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1990 |
| Nakladatelství: | SNTL |
| Počet stran: | 392 |
| Vazba: | pevná, lamino |
| stav: | velmi dobrý, uvnitř insignie knihovny |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 1979 |
| Nakladatelství: | ČS |
| Počet stran: | 248 |
| Vazba: | pevná s přebalem |
| stav: | dobrý, uvnitř razítka knihovny |
| Další informace: | il. Cyril Bouda |

| Rok vydání: | 1960 |
| Nakladatelství: | SNDK |
| Počet stran: | 124 |
| Vazba: | pevná, lamino |
| stav: | dobrý; běžné opotřebení |
| Další informace: | edice KOD |

| Rok vydání: | 2008 |
| Nakladatelství: | Lonely Planet |
| Počet stran: | 352 |
| Vazba: | brož |
| stav: | dobrý, jemně omáčknutá obálka |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 2009 |
| Nakladatelství: | Lonely Planet |
| Počet stran: | 548 |
| Vazba: | brož |
| stav: | dobrý, omačkaná obálka |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 2009 |
| Nakladatelství: | Lonely Planet |
| Počet stran: | 340 |
| Vazba: | brož |
| stav: | dobrý, jemně omáčknutá obálka |
| Další informace: | – |

| Rok vydání: | 2008 |
| Nakladatelství: | Lonely Planet |
| Počet stran: | 440 |
| Vazba: | brož |
| stav: | značně očteno, obálka a pár stran pomačkaných, obecně slušné |
| Další informace: | – |